datum aukce 15. 10. 2017 13:30
227
vyvolávací cena: 140 000 CZK

16. Střížek Antonín *1959

Metafyzické zátiší, 1998 - olej, plátno, rám, 85×140 cm, sign. PD Antonín STŘÍŽEK 1998